\";s:9:\"showtitle\";s:1:\"0\";s:7:\"control\";s:0:\"\";s:6:\"params\";s:18:\"moduleclass_sfx=\n\n\";}i:5;O:8:\"stdClass\":8:{s:2:\"id\";s:3:\"146\";s:5:\"title\";s:23:\"center-column-right-bar\";s:6:\"module\";s:12:\"mod_mainmenu\";s:8:\"position\";s:23:\"center-column-right-bar\";s:7:\"content\";s:0:\"\";s:9:\"showtitle\";s:1:\"0\";s:7:\"control\";s:0:\"\";s:6:\"params\";s:412:\"menutype=center-column-right-bar\nmenu_style=horiz_flat\nstartLevel=0\nendLevel=0\nshowAllChildren=0\nwindow_open=\nshow_whitespace=0\ncache=1\ntag_id=\nclass_sfx=\nmoduleclass_sfx=\nmaxdepth=10\nmenu_images=0\nmenu_images_align=0\nmenu_images_link=0\nexpand_menu=0\nactivate_parent=0\nfull_active_id=0\nindent_image=0\nindent_image1=\nindent_image2=\nindent_image3=\nindent_image4=\nindent_image5=\nindent_image6=\nspacer=\nend_spacer=\n\n\";}i:6;O:8:\"stdClass\":8:{s:2:\"id\";s:3:\"204\";s:5:\"title\";s:34:\"Шапка для дипломов\";s:6:\"module\";s:7:\"mod_php\";s:8:\"position\";s:20:\"diplomas-table-title\";s:7:\"content\";s:0:\"\";s:9:\"showtitle\";s:1:\"0\";s:7:\"control\";s:0:\"\";s:6:\"params\";s:584:\"moduleclass_sfx=\ncache=1\nphp=
Що кажуть випускники кафедри системного проектування (попередня назва - кафедра систем автоматизованого проектування САПР ):
Федоренко Олексій
Місце роботи: машинобудівна компанія (Німеччина)
Відгук: Для мене навчання на кафедрі було динамічним, ефективним, цікавим і насиченим на події процесом. Активність іпрофесіоналізм викладачів, що йдуть в ногу з часом і світовою наукою та ентузіазм молодих вчених, які залучені до навчального процесу,роблять навчання і наукові дослідження особливо результативними.Особливо хочеться відзначити широкі міжнародні зв'язки кафедри, що дозволяють студенту повчитися і пройти стажування у провідних університетах світу .
Особисто мені кафедра, серед іншого, дозволила спокійно себе почувати на ринку праці і в даний час брати участь уцікавому проекті в німецькій машинобудівній компанії.
Пушкар Володимир Іванович
Місце роботи: Старший системний адміністратор Кафедри САПР КПІ: 2001 - 2017 Старший системний інженер ПрАТ "МТС Україна": 2005 - 2010 Unix / мережний системний адміністратор корпорації "Квазар-Мікро": 2004 - 2005 Системної архітектури ТОВ "Digital Screens": 2011 - до цього дня Старший системний адміністратор ВАТ "Digital Ventures": 2010 - 2011 Начальник відділу
Відгук: Навчання на кафедрі САПР дало мені неоціненний досвід і знання в області інформаційних технологій, впевненість у своїх професійних здібностях і шлях для подальшого вдосконалення.
Місце роботи: керівник групи на проекті в компанії НетКрекер.
Відгук: Із задоволенням згадую час, коли вчився на кафедрі. Незважаючи на те, що по моїй сфері (розробка корпоративних java-додатків) я отримав не так вже й багато конкретних знань під час навчання на кафедрі, це навчання дало мені потужну загальнотеоретичну базу, що дозволило мені швидко і легко вивчати будь-які технології. В результаті я знаю технології глибоко і розумію, як все працює всередині, і мої знання не поверхневі. Тому моя цінність як фахівця висока.
Працював в компанії ТОВ "Ліга". Керував розробкою порталу liga.net. Разом з іншими студентами нашої кафедри, які також там працювали, ми створили провідний бізнес-портал Україні, який був розроблений настільки добре, що навіть пропрацював без додаткової розробки 3.5 року після нашого відходу з компанії.
Марина Шпакаускас
Відгук: «Хороші були часи! Приємно згадати і дуже сумую за часами, коли вчилася і працювала на кафедрі системнимадміністратором. Кафедра багато чого мені дала,дуже вдячна всім викладачам і сумую за ними. На останніхкурсах я працювала в МТСу відділі експлуатації NSS (система комутації), займалася підтримкоюсистем управління комутаційного обладнання. З літа цього року перейшла у відділ інформаційної безпеки. Мої основні напрямки та функціональні обов'язки:
Адміністрування та підтримка систем безпеки компанії
Проведення аудитів безпеки інформаційних систем
Проведення внутрішніх розслідувань і виявлення інцидентів безпеки (витікінформації, злом систем і т п)
Захист і антіфрод в мережах операторів зв'язку. Роботою задоволена, є де і як себе застосувати + дуже хороший досвід."
Черниш В'ячеслав
Місце роботи: менеджер ЗЄД групи компаній "Круті тачки"
Відгук: Кафедра САПР дала мені в житті багато. А точніше - найголовне! Це мислення інженера, спосіб навчання та розвитку себе як особистості. І хоча я працюю не за фахом (у зовнішньоекономічній сфері) та здобув економічну другу вищу освіту, я вважаю своєю основною освітою саме САПР. Бо ті принципи та здібності оволодіти та зрозуміти науку, що дали мені викладачі я використовую повсякденно. Я пам'ятаю вислів Петренко Анатолія Івановича - "Настоящий инженер не должен знать всё , но он должен знать, где и что искать" Це мабуть один з найголовних принципів праці у наш час.
Першу роботу в логістиці я знайшов, перебуваючи на посаді iнженера в одному з київських Інтернет провайдерів. А здобував другу вищу освіту після КПІ взагалі дуже впевнено. Отже відправною крапкою у моєму житті був САПР…
Соломко Валентин Aнатолiйович
Народився 9 травня 1982 року в Києві. Випускник кафедри САПР 2005 року. Приєднався до групи з проектування інтегральних схем під керівництвом Стіканова В.Ю. у 2002 році. Після закінчення університету у 2005 році став викладачем на кафедрі проектування електронних схем Бранденбурзького технічного університету міста Коттбуса, Німеччина. Викладав та проводив лабораторно-практичні заняття з дисципліни «Високочастотна Електротехніка». З 2009 року працює інженером в компанії General Electric в Мюнхені.
Навчання:
У 2003 році здобув кваліфікацію бакалавра комп’ютерних наук
2005 рік – магістр комп’ютерних наук
У 2008 році отримав науковий ступінь «Doktor der Ingenieurwissenschaften» від Бранденбурзького технічного університету (український еквівалент – кандидат технічних наук). Тема дисертації: «Інтегральні синтезатори частоти з сигма-дельта модулятором побудовані на 0.13 мкм КМОН технології».
Професійних досвід/досягнення:
Проектування аналогових та аналогово-цифрових інтегральних схем на основі КМОН та БіКМОН технологій (синтезатори частоти, АЦП, підсилювачі потужності, малопотужні сенсори, схеми зчитування для сенсорів рентгенівського випромінювання тощо)
6 публікацій серед яких 2 деклараційні патенти на корисну модель
Рецензент статей для наукових журналів асоціації IET.
Кузь Павло Сергійович
Відгук: «Безпосередньо під час закінчення університету я працював мережевим інженером в МТС України, а незабаром перейшов в Google Australia, також на позицію мережевого інженера, де і працюю до сих пір. (Ну, попередні 9 років роботи в ІТ я, напевно, скромно опущу.) Освіта на CAD допомогла мені розширити мій кругозір і систематизувати мої знання в математиці та комп'ютерних науках, а робота з моїм науковим керівником над дипломними проектами дуже допомогла мені в правильній організації проектів на роботі».
Юрій Якимов
Місце роботи: Консультант по SAP, KONE Ліфтс Москва, Росія
Відгук: Навчання в КПІ було для мене нелегким випробуванням, оскільки я завжди тяжів до гуманітарних наук. САПР вибрав за принципом "вчитися треба того, що найменше знаєш". І не прогадав. Навичка швидко вникати в нові завдання, впевнена робота з великими масивами різнорідної інформації, здатність виділяти головне і основне, вміння структурувати виникаючi проблеми - це те, чого навчають на кафедрі САПР, і це саме те, що дозволяє мені менше переживати про світові кризи. Адже випускники кафедри САПР, загартовані нелегким навчанням, будуть завжди потрібні й затребувані на сучасному ринку праці.
Іщук Валентин
Місце роботи: Науковий співробітник інституту мікро- та наноелектроніки в Технологічному Університеті Ільменау, Німеччина.
Відгук: Кафедра САПР дає студенту можливість отримання багатосторонніх знань в області високих технологій, будь-то апаратна або програмна частина електронних пристроїв. В ході занять вивчається принцип функціонування лічильних пристроїв на самих різних рівнях, від фізики напівпровідникових приладів та схемотехніки до архітектури персонального комп'ютера в цілому. ;Паралельно на кафедрі багато уваги приділяється техніці розробки програмного забезпечення та системного аналізу Все разом дає дуже хорошу базу знань як для пошуку цікавої і перспективної роботи так і для подальшого саморозвитку.
Співпраця кафедри САПР із зарубіжними ВУЗами дала мені можливість поїхати на переддипломну практику до Німеччини на півроку. В даний час вже кілька років навчаюсь в аспірантурі Технологічного Університету Ільменау в Німеччині по темі моделювання плазмової обробки кремнію, паралельно беручи участь в міжнародному європейському проекті. У рамках співпраці з американськими колегами працював півроку по стипендії в інтернатурі Каліфорнійського Університету в місті Берклі в Лабораторії Лоуренса. Останні результати, отримані за допомогою розробленого нами симуляційного програмного пакета, ми з нашою робочою групою представили на конференції EIPBN 2011 в Лас Вегасі.
Оксана Тканко
Місце роботи: Skype (http://skype.com/)
Посада: Software Engineer - Secure Web Services at Skype
Відгук:Як було навчатися на кафедрі СП? Гарне питання. Перший курс - був найважчим, але й самим цікавим, тому що все було новим. Починаючи умовами проживання (гуртожиток) і закінчуючи великими лекційними залами. Але! Втягуючись у процес, знаходиш нове у вже звичному і починаєш більше отримувати того чого хочеш (шукаєш) і більш чітко розуміти що саме хочеш. Таким чином плавно підходиш до питання
Що це мені дало? У першу чергу - знання. Знання - різні, як чисто технічні так і життєві. Кафедра:
навчила розставляти пріоритети.
показала, що для того, щоб щось отримати (залік / іспит) потрібно чітко виконати всі завдання
дала можливість брати участь в проектах
давала можливість робити щось не заради проведення часу, а з конкретною метою
навчила працювати в колективі
давала можливість виходити за рамки навчальної програми і реалізувати ідеї
І найголовніше, дала можливість робити те, що цікаво.
Про мою роботу: Зараз працюю в Skype в офісі в Талліні (Естонія). Тут проводжу багато часу, але з чітким розумінням, що не дарма. Ми робимо те, що допомагає людям бути ближче, бачити і чути один одного.
Красношапка Володимир Олександрович
Місце роботи: Ciklum (www.ciklum.net)
Посада: PHP / Drupal Lead developer
Відгук: Як добре, що мені пощастило з вибором професії, а також самої чудової кафедри НТУУ "КПІ" - кафедри систем автоматизованого проектування. Спасибі величезне всьому викладацькому складу за теоретичну базу, яку я отримав, навчаючись на кафедрі САПР. Крім того, саме завдяки викладачам мені пощастило знайти свою першу роботу! Хотілося б, щоб досвід і школа, які існують на кафедрі, продовжували розвиватися незважаючи ні на що, і допомагали майбутнім поколінням отримати саму затребувану професію 21 століття, пов'язану з інформаційними технологіями.
Роєнко Наталія Сергіївна
Відгук: Навчання в університеті - це мої найкращі спогади та враження! Завдяки знанням, отриманим на кафедрі СП, я вже на 4 курсі влаштувалася підробляти журналістом і писала статті про сучасну обчислювальну техніку і розвиток IT в Українi. Після закінчення кафедри СП вирішила продовжити свою кар'єру у сфері PR-технологій, де моя робота була пов'язана з організацією сайту компанії. Саме ті знання, які я отримала під час навчання, допомогли мені в усьому, що стосувалося розробки, адміністрування, розкручування і супроводу сайту.
Сьогодні я очолюю відділ оренди в одному з великих агентств і нерухомості в Україні і більш ніж впевнена, що у здійсненні мого кар'єрного росту велику роль зіграв той «багаж» знань, який я отримала, будучи студенткою кафедри СП.
Хочу відзначити ще той момент, що кафедра СП відрізнялася від інших особливою сімейною обстановкою. Всі викладачі дуже чуйні люди, завжди готові прийти на допомогу студентам, за що вони назавжди залишаться в моєму серці.
Железкін Юрій
Відгук: Навчання на кафедрі САПР я завершив у 2005 році і по завершенні навчання вже 2 роки працював у банку в управлінні платіжних карт, що і визначило мою подальшу кар'єру. Зараз я вже 4й рік працюю в компанії, в яку мріяв влаштуватися з 2003. Компанія називаеться «Український процесінговий центр» і вона є лідером аутсорсингових IT послуг для банківської сфери на території Україні.
Технічна освіта, отримана на кафедрі САПР, допомагає мені і сьогодні. Навички логічного мислення і предметна база, отримані за час навчання, дозволяють застосовувати їх не тільки в роботі, а й у повсякденному житті.